14 lutego 2017

Alfa Romeo Giulia zdobyła tytuł „Nowość Roku 2017".

Po uzyskaniu 33,4% głosów Czytelników magazynu „Quattroruote", fascynująca Alfa Romeo Giulia została wybrana „Nowością Roku 2017", zdobywając najbardziej prestiżowy tytuł w konkursie włoskiego miesięcznika motoryzacyjnego.
Na podium również dwa inne włoskie „dzieła": Fiat 124 Spider i Maserati Levante.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się na początku lutego w Mediolanie, przy okazji „Quattroruote Day". Przed publicznością złożoną z najważniejszych przedstawicieli świata motoryzacji, nagrodę odebrał Alfredo Altavilla, Chief Operating Officer FCA dla regionu EMEA.

Prestiżowe wyróżnienie zostało przyznane przez Czytelników, którzy nagrodzili także dwa inne włoskie samochody: oprócz Alfy Romeo Giulia, na podium znalazły się także Fiat 124 Spider i Maserati Levante.
Przyznane wyróżnienia są potwierdzeniem uznania dla wszystkich nowości produktowych Grupy FCA wprowadzonych na rynek i będących wyrazem doskonałości stylistycznej i motoryzacyjnej Made in Italy na świecie.

W konkursie Quattroruote, którego pierwsza edycja odbyła się w 2000 roku, zwyciężyło dotąd aż jedenaście modeli FCA, w zeszłym roku był to Fiat 500X.
Dla Grupy, pasja i zainteresowanie Czytelników przyznających ten tytuł stanowi także uznanie dla magazynu Quattroruote i profesjonalizmu jego redakcji.
Podczas tej edycji konkursu, trzy włoskie samochody na podium wyprzedziły aż 12 modeli różnych marek i segmentów. 

Giulia to najbardziej autentyczny wyraz ducha Alfy Romeo, w którym łączą się wszystkie elementy, dzięki którym stała się ona jedną z najbardziej pożądanych marek na świecie: typowo włoskie wzornictwo, mocne silniki, doskonałe rozłożenie mas, wyjątkowe rozwiązania techniczne oraz najlepszy stosunek masy do mocy. Podobnie, Fiat 124 Spider wpisuje się w tradycję swojego legendarnego protoplasty, z takim samym celem rozkochania w sobie kolejnego, nowego pokolenia, stawiając na swój typowo włoski styl oraz osiągi. Tak samo, Maserati Levante jest kwintesencją charakteru marki Maserati oraz ikoną doskonałości włoskiego wzornictwa.

najnowsze filmy

wyszukiwanie zaawansowane

Szukaj...

Od
Do
Szukaj

Zdjęcia


Pobierz

Zdjęcia powiązane


Załączniki