25 stycznia 2017

Jeep Renegade nagrodą w konkursie Multikina.

  • FCA Group, właściciel marki Jeep, oraz Multikino, operator 33 kin w Polsce, ponownie łączą siły i zapraszają na seanse filmowe oraz do udziału w konkursie, w którym nagrodę stanowi nowoczesny Jeep Renegade.
  • Aby grać o prestiżowego Jeepa, wystarczy kupić bilet i przyjść na jeden z seansów realizowanych w ramach Kina na Obcasach lub Baletu Bolszoj oraz wypełnić kupon konkursowy, odpowiadając na pytanie: „Śladami przygód jakiego bohatera filmowego podążałbyś Jeepem Renegadem? Odpowiedź krótko uzasadnij".
  • Autor lub autorka najciekawszej odpowiedzi otrzyma na własność SUV-a legendarnej marki, z klimatyzacją, radiem z 5-calowym ekranem dotykowym i Bluetoothem, autoalarmem i systemem Start&Stop, w inspirującym kolorze Solar Yellow, napędzanego 110-konnym silnikiem benzynowym 1.6 E-TorQ Sport M5, którego cena cennikowa wynosi 74 030 zł.

Jeep Renegade to modny SUV, który idealnie wpisuje się w styl życia kobiet. Podobne zamierzenie leży u podstaw projektów stworzonych przez Multikino z myślą o płci pięknej - Kino na Obcasach oraz Balet Bolszoj.
W tym celu FCA Group, właściciel marki Jeep, oraz Multikino, operator 33 kin w Polsce, ponownie łączą siły i zapraszają na seanse filmowe oraz do udziału w konkursie, w którym nagrodę stanowi nowoczesny Jeep Renegade.

Prestiżowy, mocny i bezpieczny Jeep Renegade, o jednocześnie niezwykle kompaktowych wymiarach zewnętrznych, ułatwiających manewrowanie po zatłoczonych ulicach, stanowi odpowiedź na potrzeby nowoczesnych Polek. Natomiast Kino na Obcasach to wyjątkowe wieczory filmowe dla kobiet, mające charakter spotkań z przyjaciółkami, poprzedzone starannie przygotowanymi atrakcjami, animacjami i prelekcjami. Zaś Balet Bolszoi to transmisje na żywo, dzięki którym widzowie Multikina mogą obcować zarówno z baletem klasycznym na najwyższym poziomie, jak i z choreografią współczesną.
Z myślą o publiczności obu tych cykli został przygotowany konkurs „Jeep w Multikinie 2017", w którym każdy widz ma szansę zdobyć nowoczesnego Jeepa Renegade na własność. W tym celu wystarczy kupić bilet i przyjść na jeden z seansów realizowanych w ramach Kina na Obcasach lub Baletu Bolszoi oraz wypełnić kupon konkursowy, odpowiadając na pytanie: „Śladami przygód jakiego bohatera filmowego podążałbyś Jeepem Renegadem? Odpowiedź krótko uzasadnij". Autor lub autorka najciekawszej odpowiedzi otrzyma na własność SUV-a legendarnej marki, z klimatyzacją, radiem z 5-calowym ekranem dotykowym i Bluetoothem, autoalarmem i systemem Start&Stop, w inspirującym kolorze Solar Yellow, napędzanego 110-konnym silnikiem benzynowym 1.6 E-TorQ, którego wartość cennikowa wynosi 74 030 zł.

Jeep Renegade to pierwszy samochód Fiat Chrysler Automobiles powstały we współpracy włosko-amerykańskiej, produkowany we Włoszech i sprzedawany w przeszło 100 krajach na całym świecie. Model ten wzbogacił ofertę legendarnej marki, wyznaczając jednocześnie jej pionierskie wejście do segmentu małych pojazdów sportowo-użytkowych (SUV) o niskim spalaniu i dobrym prowadzeniu przy zachowaniu charakterystycznych dla marki możliwości terenowych. Renegade w niezwykły sposób łączy konstrukcję, funkcjonalność i doświadczenia terenowe właściwe amerykańskiej marce, która od 75 lat jest synonimem wolności i jazdy 4x4, ze stylem i dynamicznymi osiągami, które charakteryzują włoskie samochody na całym świecie. Mały Jeep został szybko doceniony przez rynek, osiągając szczyty list sprzedaży w wielu krajach Europy i zdobywając liczne wyróżnienia, takie jak m.in. „Car of the Year 2016" przyznane przez jury złożone ze specjalistycznych dziennikarzy z Grecji czy „Samochód Terenowy Roku 2016" brytyjskiego „4x4 Magazine". Ten najbardziej wszechstronny w historii SUV jest dostępny z trzema systemami napędu, czterema różnymi typami skrzyń biegów, czterema silnikami benzynowymi i diesla o mocy od 110 do 170 KM, pięcioma wersjami wyposażenia i czterema bardzo udanymi seriami specjalnymi w 2016 roku: Night Eagle, Dawn of Justice, 75th Anniversary i nową Desert Hawk.
Cena Jeepa Renegade zaczyna się już od 66 755 zł.

najnowsze filmy

wyszukiwanie zaawansowane

Szukaj...

Od
Do
Szukaj

Zdjęcia


Pobierz

Zdjęcia powiązane


Załączniki