03 października 2017

Podwójne zwycięstwo Alfy Romeo w konkursie organizowanym dla Czytelników niemieckiego magazynu „Auto Motor und Sport”.

Ponad 16 000 Czytelników słynnego niemieckiego magazynu motoryzacyjnego oddało swoje głosy w konkursie "autonis". 
Drugi rok z rzędu, marka Alfa Romeo została nominowana do tytułu „Design Brand of the Year", natomiast nowa Alfa Romeo Stelvio zwyciężyła w kategorii „Large SUVs".

Wzornictwo Alfy Romeo po raz kolejny zachwyca Czytelników słynnego niemieckiego magazynu motoryzacyjnego „Auto Motor und Sport". W corocznym konkursie „autonis 2017" Czytelnicy przyznali marce Alfa Romeo tytuł „Design Brand of the Year", natomiast nagroda w kategorii „Large SUVs" trafiła do najnowszego modelu w gamie  włoskiej marki, nowej Alfy Romeo Stelvio.

„Jesteśmy zaszczyceni, że Czytelnicy magazynu „Auto Motor und Sport" po raz kolejny przyznali Alfie Romeo tytuł marki wyróżniającej się najlepszym wzornictwem w branży" - powiedział Klaus Busse, Head of Design FCA EMEA, podczas ceremonii wręczenia nagród, która odbyła się w Stuttgarcie. „To ważne wyróżnienie dla Alfy Romeo, która drugi rok z rzędu wybrana została przez niemieckich entuzjastów samochodów marką o wiodącym designie, natomiast model Stelvio - pierwszy SUV w historii Alfy Romeo - zwyciężył w swojej kategorii, podobnie jak Giulia w ubiegłym roku. Wygrana ta napełnia nas dumą, daje wiele satysfakcji dla naszego zespołu projektantów i pokazuje, że jesteśmy na dobrej drodze".

W ubiegłych latach Alfa Romeo była wielokrotnie nagradzana w konkursie „autonis". W roku 2016 Alfa Romeo zdobyła tytuł „Design of the Year", natomiast nowa Alfa Romeo Giulia i Alfa Romeo MiTo zwyciężyły odpowiednio w swoich klasach.
W 2010 roku Czytelnicy magazynu „Auto Motor und Sport" wybrali Alfę Romeo Giulietta najlepiej prezentującym się samochodem w kategorii samochodów kompaktowych.

Dokładnie 16 602 Czytelników magazynu „Auto Motor und Sport", dostępnego w formie drukowanej i elektronicznej, oddało swój głos w dziesięciu kategoriach tegorocznej, 17. edycji konkursu "autonis". Ponad połowę głosów (50,5%) otrzymała Alfa Romeo Stelvio, stając się zwycięzcę w kategorii „Large SUVs".
Alfa Romeo zdobyła również, już drugi rok z rzędu, tytuł „Design Brand of the Year", uzyskując 27% głosów.

najnowsze filmy

wyszukiwanie zaawansowane

Szukaj...

Od
Do
Szukaj

Zdjęcia


Pobierz

Zdjęcia powiązane


Załączniki