24 maja 2017

W Wielkiej Brytanii Alfa Romeo Giulia została nagrodzona tytułem Game Changer.

  • Alfa Romeo Giulia zmienia reguły gry, otrzymując tytuł Game Changer przyznawany w brytyjskim konkursie Autocar Awards 2017.
  • Model zostal doceniony za swoje niesamowite osiągi i ekscytujące zachowanie na drodze.

Alfa Romeo Giulia stała się wyznacznikiem trendów, otrzymując tytuł Game Changer przyznawany w brytyjskim konkursie Autocar Awards 2017 i  stanowiąc "całkowitą rewolucję jednej z najbardziej pożądanych marek samochodowych na świecie".

Mark Tisshaw, redaktor magazynu Autocar, powiedział: "Zarówno 50 lat temu, kiedy po raz pierwszy model został wprowadzony na rynek, jak i teraz, Giulia stała się największym przebojem salonów Alfy Romeo i każdy prawdziwy Alfista pragnie ją mieć.  Dzięki jej niesamowitym osiągom i ekscytującemu zachowaniu na drodze, Giulia oferuje wszystko to, czego można żądać od Alfy Romeo". 

Nowa Giulia, opracowana przez najlepszych inżynierów, projektantów i stylistów FCA, reprezentuje główne elementy, które uczyniły Alfę Romeo jedną z najbardziej pożądanych marek samochodowych na świecie: wyraźnie włoska stylistyka, nowoczesne i innowacyjne silniki, doskonałe rozłożenie wagi, wyjątkowe rozwiązania techniczne, najlepszy stosunek masy do mocy.

Redaktor magazynu Autocar powiedział również, że samochody, które zdobyły prestiżowy tytuł  Game Changers  "wprowadzają nowe, wyższe standardy w swojej klasie, zmieniając status quo na korzyść nabywców".  Jeśli chodzi o Giulię, dodaje jeszcze: "Giulia jest fascynującą i zadziwiającą nowością na rynku w  kategorii, którą często wyróżnią elementy przynależne do wyższego segmentu".

najnowsze filmy

wyszukiwanie zaawansowane

Szukaj...

Od
Do
Szukaj

Zdjęcia


Pobierz

Zdjęcia powiązane


Załączniki